O firmie

W SKRÓCIE

Drodzy Państwo jeżeli szukacie wykwalifikowanej kadry elektrycznej świadczącej usługi elektrotechniczne na najwyższym poziomie to grupa HUBAG spełni wasze oczekiwania.

 

Jako firma, z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku usług elektrotechnicznych. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, co w konsekwencji przekłada się na zadowolenie z wykonanej przez nas pracy.

 

Posiadane certyfikaty i rekomendacje, które w dalszym ciągu powiększamy – szkoląc naszą kadrę pracowniczą.
Świadczą o wysokim poziomie naszych usług

timeline_pre_loader

1997-2005 - Początki

Nie działo się wtedy wiele ciekawego, jednakże przedsięwzięcie cały czas nabierało pary.

2009 - Podział firmy

W 2009 roku podzieliliśmy firmę na dwie części, wykonawczą i  handlową, obie zaś rozwijają się od tamtego momentu bardzo dynamicznie.

2013 - Przeprowadzka na Żarską

2013 – PRZEPROWADZKA NA ŻARSKĄ

W 2013 roku znaleźliśmy w końcu swój dom. Po przeniesieniu całości powierzchni biurowej i handlowej do obecnej lokalizacji nastąpił zdecydowany rozwój firmy, a przyszłość oznaczała dalsze inwestycje.

2014 - Otworzenie hurtowni w Środzie Śląskiej

Otwarcie hurtowni w Środzie Śląskiej to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Tamtejszy rynek bardzo dobrze zareagował na nasze konkurencyjne ceny, dzięki czemu zyskaliśmy sobie bardzo mocną pozycję w regionie.

2016 - Otwarcie hurtowni w Trzebnicy

W kwietniu 2016 roku otworzyliśmy kolejny oddział hurtowni, tym razem w Trzebnicy. Okazało się to świetną decyzją i z niecierpliwością patrzymy w przyszłość, czekając na to co nam przyniesie.